Запрацювала всесвітня кампанія зі збору коштів United24 - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

В Україні запрацювала глобальна ініціатива Президента України Володимира Зеленського United24.

Війна в Україні — це прицільне знищення всього, до чого можуть дотягнутися «руки» загарбників. Окупанти руйнують українську медичну інфраструктуру, цілеспрямовано обстрілюють лікарні, вивозять медичне обладнання та ліки. Реальність сьогодення така, що значна частина українців змушені жити в умовах гуманітарної кризи.

Ініціатива United24 покликана поєднати людей в усьому світі в їхньому бажанні допомогти Україні.

Кожен охочий може зробити свій внесок у перемогу та допомогти медичній системі України. Для цього потрібно перейти на платформу United24 https://u24.gov.ua/ та зробити благодійний внесок за напрямом «Гуманітарна та медична допомога».

Благодійні внески будуть використані для:

  • ✔закупівлі ліків та медичних виробів, у тому числі медичного обладнання;
  • ✔придбання медичного транспорту;
  • ✔закупівлі іншого медичного забезпечення та відновлення роботи закладів охорони здоров’я, що постраждали внаслідок бойових дій.

Раз на тиждень #МОЗ звітуватиме про надходження коштів та на які витрати їх було спрямовано.

Також ви можете зробити благодійний внесок за напрямами «Оборона та розмінування» (кошти будуть направлені на закупівлю зброї, амуніції, рятувальної техніки та розмінування українських міст) та «Відбудова України» (кошти будуть спрямовані на відновлення об’єктів критичної інфраструктури).

Долучайтеся до U24! Зробіть свій внесок для підтримки України та розповідайте про платформу своїм друзям та знайомим.

Працюємо. Вистоїмо. Переможемо!