Виступаємо в ролі партнерів – КОНКУРС МАЛЮНКІВ - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

Традиційно щороку з метою формування позитивного світогляду, мотивації до здорового способу життя серед молоді, привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ у нашому місті проводиться конкурс малюнків, плакатів та коміксів «Твоє майбутнє – це здорове сьогодення», приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.  

Конкурс було організовано Житомирським міським центром соціальних служб міської ради.

Обласний центр громадського здоров’я вже вкотре серед інших установ, благодійних та громадських організацій нашого міста виступив в якості соціального партнера конкурсу.

3 грудня 2020 року в Домі української культури відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу, в якому взяли участь 12 навчальних закладів нашого міста різних рівнів акредитації.

Світлана Ходаківська, лікар-методист відділу промоції здорового способу життя ОЦГЗ подякувала всім учасникам за активну участь у конкурсі, зауваживши, що визначити переможців було досить складно, бо тематика представлених робіт досить різнопланова.

На конкурсі було представлено велику кількість – 45 робіт учнів, студентів та курсантів училищ, ліцеїв, коледжів та вишів міста Житомира і всі вони були скеровані на привернення уваги громадськості до соціально-небезпечних хвороб, популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі  – саме тих аспектів, популяризацією яких, зокрема, займається і ОЦГЗ. Тож тим більш приємна така активна участь молоді з її власним баченням цих проблем.

Тож переможцями від ОЦГЗ стали:

  • Ірина Лябах, студентка Поліського національного університету, робота «Мій вибір»;
  • Марина Карплюк, студентка Житомирського технологічного коледжу КНУБА, робота «Твоє майбутнє – це здорове сьогодення»;
  • Ігор Чумак, курсант Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, робота «Планета й дерева»;
  • Єлизавета Нестеренко, студентка ДНЗ «Центр сфери обслуговування м.Житомира», робота «Битва».

Усі номінанти, окрім подарунків від ОЦГЗ, отримали Сертифікати на друк конкурсної роботи при виготовленні інформаційно-просвітницьких поліграфічних матеріалів.

Обласний центр громадського здоров’я.