Всеукраїнська акція «Намалюй життя» - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

26 червня 2020 року відбулася Всеукраїнська акція «Намалюй життя» до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків.

Учасники за допомогою національної символіки зафарбували на стінах та парканах міста написи, котрі рекламують інтернет-ресурси, спрямовані на розповсюдження наркотичних речовин на будівлях та парканах міста.

Ця акція була спрямована на привернення уваги громадськості до проблем залежностей, популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.

Організаторами акції виступили: Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Міжнародна Антинаркотична Асоціація.

Учасники у акції взяли Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Міжнародна Антинаркотична асоціація, Житомирський обласий центр громадського здоров’я, КНП «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради, ГО «Перспектива», ГО «Аква-Віта», ГО «Анонімні Алкоголіки», Житомирський відділ поліції ГУНП в Житомирській області.

Довідково.
26 червня світова спільнота відзначає день всесвітнього значення – Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Свято Міжнародний день боротьби з наркоманією було засновано у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співпрацю для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 року на основі рекомендації Міжнародної конференції з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, яка прийняла всеосяжний план діяльності з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами.

Обласний центр громадського здоров’я.