Впродовж 12-13 червня у Житомирському Центрі вакцинації щеплення отримали 1 912 осіб - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

12-13 червня 2021 року в центрі вакцинації у Житомирській області проти COVID-19 щепили 1 912 людей. У ньому вакцинують громадян, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр МОЗ.

За два дні роботи центру 1572 житомирян отримали  першу дозу вакцини CoronaVac, 340 ревакцинацію AstraZeneca. Марія Місюрова, заступниця міського голови, зауважує: якщо порівнювати кількість вакцинованих і кількість населення, то Житомир за ці вихідні обійшов таких гігантів, як Львів та Одеса.

Центр працює щодня з 8:00 до 20:00 за адресою майдан Короленка, 7 ЗОШ №6, спортивна зала з окремим входом. У центрі вакцинації працює 10 медичних бригад по п’ять груп на зміну. Тим, хто отримує першу дозу, щеплення проводиться вакциною CoronaVac. Ревакцинують також препаратом АstraZeneca.

Відкриття таких центрів — це ініціатива місцевої влади у відповідь на запит мешканців вакцинуватись. Їх запускають на стадіонах, спортивних, навчальних та культурних майданчиках, у торгових центрах та в медичних установах. Міністерство охорони здоров’я закликає владу міст відкривати в себе такі центри. Алгоритми їхнього створення є в регіональних департаментах охорони здоров’я. Вакцини та бригад, які пройшли тренінг для роботи з нею, достатньо.

За інформацією міської ради.
Обласний центр громадського здоров’я.