Вакцинуйтеся від COVID-19 та долучайтеся до флешмобу #захищеністуденти - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

2021_09_16_001

Студенти, які навчаються в медичних закладах вищої освіти, запустили флешмоб: вони розповідають у соцмережах, чому вакцинувалися від COVID-19, з хештегом #захищеністуденти.

Усі студенти вакцинувались у першу чергу для того, щоб захистити себе від важкого перебігу COVID-19. Проте додаткова мотивація у кожного різна: хтось хоче нарешті повернутись до очного навчання на парах, інші — бачитись з друзями в більш безпечних умовах або мати можливість подорожувати.

Для багатьох молодих людей власний приклад щеплення — це спосіб захистити своїх батьків, бабусь, дідусів й інших старших родичів. Вакцинація — це саме той випадок, коли старші члени сім’ї часто рівняються на дітей та онуків.

Міністерство охорони здоров’я, UNICEF Ukraine і Українська медична студентська асоціація підтримують флешмоб і закликають й інших вакцинованих студентів ділитися власними історіями. У кількох реченнях у пості або у сторіз у Facebook чи Instagram:

  • розкажіть, чому вирішили вакцинуватися;
  • в Facebook або @unicef_ukraine і @umsaukraine в Instagram.

Більше про флешмоб— ТУТ.

Реалізацію кампанії «Захищені» підтримали Міністерство охорони здоров’я України, USAID Ukraine – USAID Україна та World Bank Ukraine.

Нагадаємо, що освітян Житомирщини закликав вакцинуватися від коронавірусу народний артист України, викладач та концертмейстер вищої категорії, Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка ЖОР Віктор Губанов.

Пресслужба ОДА.