Тренінг «Стресостійкість» для медичних працівників - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

21 жовтня 2020 року у Житомирі відбувся тренінг на тему «Стресостійкість» для медиків  та фахівців, які залучені до подолання COVID-19. Організували та провели зустріч представники ГО «Центр практичної психології “For Life”» за підтримки Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив та Житомирського обласного центру громадського здоров’я. Захід відбувся із дотриманням карантинних вимог, до того ж за потреби учасники могли долучитися через платформу ZOOM.

Впродовж дня учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з поняттям стресостійкості та компонентами цього явища. Особливу увагу тренери звернули на пошук внутрішніх ресурсів для опору стресу, зокрема говорили про позитивні емоції.

Мабуть найцікавішими з моментів зустрічі для учасників стали практичні техніки самоаналізу та самодопомоги, психологічні ігри та вправи з метафоричними картами.

Тренінг 21 жовтня став першим серед циклу зустрічей в рамках проєкту «Медичні працівники в умовах COVID-19: інформаційна підтримка, тренінги стресостійкості, перша психологічна допомога».

Обласний центр громадського здоров’я.