Студентський форум до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

Студентський форум до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом: попереджений, отже озброєний.

5 грудня 2019 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) у актовій залі Житомирського базового фармацевтичного коледжу відбулася зустріч майбутніх медиків і громадськості задля об’єднання зусиль у запобіганні ВІЛ / СНІДу в молодіжному середовищі.

Тема дійсно зачіпає своєю актуальністю. Тож не дивно, що долучитися до обговорення виявили бажання так багато фахівців та організацій:

Житомирський обласний центр громадського здоров’я, представники КНП «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради, служби соціально-профілактичної роботи від Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Всеукраїнська благодійна організація АСЕТ UKRAINE, МБФ Місія в Україну, ГО “Перспектива”, Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється”, Житомирська філія тренінгового центру «Пріоритет», ЖООО ” Аква-Вита”, ГО «Асоціація здоров’я нації», «Клініка, дружня до молоді» від Дитяча лікарня імені В. Й. Башека, Житомирське відділення Міжнародна Антинаркотична Асоціація.Україна.

Також у холі коледжу були представлені інформаційні стенди з роботами учасників нещодавньої міської виставки-конкурсу малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя». Роботи викликали неабиякий інтерес як у студентів, так і викладачів.

Та ще більше їх зацікавила можливість пройти анонімно та безкоштовно експрес-тест на ВІЛ/СНІД, подібно до того, як це раніше відбувалося у наших акціях.