Співпрацюємо з об’єднаними територіальними громадами - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

15 жовтня 2020 року у смт Нова Борова Хорошівського району на запрошення керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради Тетяни Стринадко перед батьками та працівниками Новоборівської ОТГ виступила Анна Кухарук, завідувачка відділу імунопрофілактики КНП «Обласний центр громадського здоров’я», позаштатний експерт національної служби здоров’я України за напрямом «Педіатрія», дитячий інфекціоніст, імунолог, координатор ГО «Батьки за вакцинацію». Тема лекції стосувалась щеплень та профілактики раку шийки матки.

Новоборівську об’єднану територіальну громаду і обласний центр громадського здоров’я поєднують дружні партнерські стосунки. Результатом цієї співпраці, зокрема, стала  розробка Програми громадського здоров’я, напрацюванні її завдань та заходів.

Програму було затверджено рішенням 45-ої сесії Новоборівської селищної ради від 3 квітня 2020 року. Також як результат проведеної роботи – рішення про виділення коштів на закупівлю вакцини для щеплення мешканців ОТГ проти вірусу папіломи людини.

Допомагати покращувати якість життя – одне із завдань нашого центру і, як свідчить практика, домогтись цього можна лише спільними зусиллями. Піклуючись про здоров’я кожного мешканця громади, ми піклуємось тим самим про здоров’я усіх жителів нашої області.

Обласний центр громадського здоров’я.