Cемінар з планування обласних програм на 2020-2022 роки - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

Ми навчаємося, ми розвиваємося, друзі!)

3-4 грудня наші колеги відвідали семінар з планування обласних програм на 2020-2022 роки, що відбувся в рамках проекту «Розбудова регіональної системи громадського здоров’я». У заході взяли участь представники 21-го регіону. Серед спікерів – представники World Health Organization (WHO), GFA Consulting Group GmbH, USAID Ukraine – USAID Україна, Центр громадського здоров’я України та представники регіональних центрів.

А ще раніше – 29 листопада – ми взяли участь у навчальному тренінгу від Центр Громадянського Представництва “Життя” та Центру громадського здоров’я України під назвою “Ефективні медіа-кампанії у сфері контролю над тютюном”. Було цікаво, інформативно та досить практично.

Друзі, наші знання – не порожні слова. Прямо зараз ми розробляємо нові програми та акції, що допоможуть краще піклуватися про наше спільне #громадське_здоров_я.
Тож слідкуйте за нашою сторінкою Житомирський обласний центр громадського здоров’я, ми повідомляємо про кожну #важливу та #цікаву подію, що стосується вашого здоров’я та життя.

Піклуймося_один_про_одного)))
Ваш ЦГЗ Житомир