Робота з даними для ефективного прийняття управлінських рішень - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

«Робота з даними для ефективного прийняття управлінських рішень»

Під такою назвою 26 листопада 2019 року відбувся тренінг, що його ініціював Житомирський обласний центр громадського здоров’я та який провела команда НУО “Сучасний Формат”. Захід було проведено у рамках реалізації субгранту Глобального фонду для боротьби зі #СНІД#туберкульоз та #малярія в Україні.

До участі у тренінгу були залучені фахівці обласного центру громадського здоров’я, ДУ “Житомирський ОЛЦ МОЗ України” (обласний лабораторний центр), обласного протитуберкульозного диспансеру, тобто ті, хто щоденно працює з великим обсягом важливої інформації.

За словами директора ОЦГЗ Олександр Зарицький, спільний тренінг з фахівцями обласного лабораторного центру та протитуберкульозного диспансеру, з керівництвом яких було підписано меморандум про співпрацю, проводиться не вперше і в подальшому він сприятиме ефективному обміну інформацією між усіма трьома організаціями.

Виконавчий директор НУО «Сучасний формат» Zhanna Solovyova під час першого блоку тренінгу ознайомила присутніх з даними моніторингу і оцінками, як основою для прийняття ефективних управлінських рішень, а також із застосуванням сучасних інформаційних технологій. Також кожен з учасників під час практичних занять мав змогу відчути на собі відповідальність при прийнятті управлінських рішень.

Під час другого блоку занять фахівець з комунікацій НУО «Сучасний формат» Oksana Trokoz розповіла, як опрацьовувати дані та як не розгубитися у величезному потоці інформації, яку ми щодня отримуємо, і при цьому уміти відрізняти фейкові повідомлення від достовірних, та дала цілий ряд практичних рекомендацій щодо пошуку першоджерел або ж підтвердження інформації із декількох незалежних джерел.

Усі учасники заходу висловили думку про результативність роботи тренерів. Кожен з присутніх почерпнув для себе багато корисної інформації і практичних навичок, які знадобляться у їх подальшій роботі.