Профілактика захворюваності на коронавірус та «етикет кашлю»

Профілактику захворюваності на коронавірус та «етикет кашлю» вивчали медичні сестри

Про особливості нового коронавірусу COVID-19 та власну поведінку під час кашлю фахівцям первинки розповіли представники обласного центру громадського здоров’я.

12 березня 2020 року лікарями відділу промоції здорового способу життя обласного центру громадського здоров’я проведено навчання з «етикету кашлю» для слухачів циклу «Медсестри загальної практики-сімейної медицини (спеціалізація)» відділення післядипломної освіти КВНЗ «Житомирський медичний інститут».

На базі КНП «Обласний центр громадського здоров’я» під час заняття з актуальних питань громадського здоров’я було організовано зустріч із лікарем-епідеміологом відділу стратегічного розвитку і наукових досліджень ОЦГЗ Таїсією Вальчук.

Загалом було розглянуто основні питання профілактики та особливостей нового короновірусу, клініки, діагностики. Зокрема, було зроблено акцент на дотриманні особистої гігієни, правил поведінки під час кашлю і чхання. Усі присутні отримали для використання у практичній роботі плакати Центру громадського здоров’я МОЗ України «Етикет кашлю».

Було наголошено, що в області працює Гаряча лінія щодо питань, пов’язаних з новою коронавірусною інфекцією (COVID-19): 44-85-62.

Обласний центр громадського здоров’я.

етикет кашлю

етикет кашлюетикет кашлю