Професійні діалоги про вакцинацію – COVID-19 - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

27 січня 2021 року з 14:00 по 16:00 відбувся п’ятий вебінар спеціально для медичних працівників з Житомирської області, а також з м.Київ, Київської, Сумської, Харківської, Рівненської, Івано-Франківської областей. Запрошені були медичні працівники, що бажають оновити знання з вакцинопрофілактики та усі зацікавлені з цього питання.

Програма:

  1. Сучасний стан підготовки України до вакцинації від Covid-19 (Олександр Заіка, лікар-епідеміолог, Завідувач відділу імунізації, Керівник національної програми імунізації, Центр громадського здоров’я МОЗ України)
  2. Вакцини від COVID-19 (Федір Лапій, Голова правління ГО «Батьки за вакцинацію», к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.Шупика, Голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики)
  3. Запитання-відповіді (інтерактив з аудиторією). Модератор – Ірина Волошина, PhD, лікар, член правління ГО «Академія сімейної медицини України» та ГО «Батьки за вакцинацію».

Запитання слухачі вебінару мали змогу надіслати заздалегідь на пошту info@bzv.org.ua, а також ставити у чаті конференції під час самого заходу.

Вебінари проводилися в рамках проєкту «Професійні діалоги про вакцинацію», ініційованого ГО «Батьки за вакцинацію», за сприяння Центру громадського здоров’я України. Проєкт здійснювався за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Обласний центр громадського здоров’я.

Переглянути запис вебінару: