«Подивись»! В області триває Тиждень безпеки дорожнього руху - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

20 травня 2021 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху (17-23 травня) Житомирський обласний центр громадського здоров’я спільно з Управлінням патрульної поліції Житомирської області провели акцію: відновили та створили нові попереджувальні написи на тротуарах Житомира. Для цього обрали пішохідні переходи на вулицях з найбільш пожвавленим рухом: майдан Перемоги, майдан Соборний, Новий бульвар (біля «Сонечка»), Старий бульвар, перехрестя вул. Коцюбинського та вул. Пушкінської.

Сподіваємось, що ці попереджувальні знаки допоможуть скоротити кількість аварій за участі пішоходів у нашому місті!

Тиждень безпеки дорожнього руху проходить щорічно та покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах, а також пошуку шляху їх подолання.

6-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху відкриває Друге Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху, проголошене Резолюція про «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», прийнятою на 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. Глобальною метою Десятиліття є скорочення дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року.

Обласний центр громадського здоров’я.