Міська виставка-конкурс малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя» - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

27 листопада 2019 року Житомирський обласний центр громадського здоров’я взяв участь у проведенні міської виставки-конкурсу малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя», яку організував Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до #Всесвітній_день_боротьби_зі_СНІДом.

Усі роботи, подані на конкурс, були цікаві, яскраві, змістовні, креативні. Учні, студенти та курсанти 15 навчальних закладів міста Житомира – від училищ, ліцеїв, коледжів та вишів – не лише проявили свої таланти, а й продемонстрували власне бачення відповідального ставлення до #здоров_я, запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі.

Переможцям вручили грамоти та пам’ятні подарунки від Житомирська Міська Рада.

До відзначення конкурсантів долучилися також комунальні установи, благодійні та громадські організації міста, які займаються профілактичною роботою. Зокрема, у номінації «Громадське здоров’я для всіх!» перемогла Марина Березка, Житомирський Технологічний Коледж КНУБА. Директор обласного центру громадського здоров’я Олександр Зарицький вручив їй сертифікат на друк малюнка «Зроби вибір», який у вигляді плаката буде розповсюджуватись по всій Житомирській області для профілактики куріння.

Співпраця з творчою молоддю – одна із засад роботи ОЦГЗ, адже громадське здоров’я – це теж мистецтво, мистецтво профілактики захворювань, продовження життя і зміцнення здоров’я.