Координаційна зустріч з питань безпеки вакцин, готовності до криз та кризової комунікації - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

ВООЗ в Україні разом із партнерами продовжує підтримувати впровадження вакцинації проти COVID-19 в Україні.

Протягом 30-31 березня ВООЗ організував та провів координаційну зустріч із питань безпеки вакцин, готовності до криз та кризової комунікації в рамках вакцинації від COVID-19 в Україні. У зустрічі взяли участь представники з Києва та 24 регіонів України, у тому числі і Житомирщини – КНП «Обласний центр громадського здоров’я» ЖОР. Координаційна зустріч була організована з метою дати змогу командам ефективно координувати та реагувати на події безпеки, пов’язані з вакцинацією. Серед учасників – представники Міністерства охорони здоров’я, Державного експертного центру, Центру громадського здоров’я, Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, груп із оперативного реагування на НППІ, міжнародних партнерів, регіональних координаторів, команд із фармаконагляду, спеціалістів із комунікацій та представників Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з Києва та регіонів.

За словами д-ра Ярно Хабіхта, представника ВООЗ в Україні «вакцини рятують життя, і вакцинація дає нам можливість взяти пандемію під контроль. Україна почала вакцинацію більше місяця тому, і наразі вакцинація активно розгортається. Ця зустріч була організована з метою забезпечити учасників останньою доказовою інформацією та рекомендаціями ВООЗ щодо безпеки вакцин, готовності до криз та кризової комунікації в рамках впровадження вакцинації від COVID-19 в Україні.

Ми дуже вдячні Великій Британії за підтримку від початку кампанії з вакцинації від COVID-19. У партнерстві та солідарності з нашими британськими партнерами ми забезпечуємо посилення готовності країни до криз та кризової комунікації з питань безпеки вакцин відповідно до глобальних рекомендацій ВООЗ».

Захід проводився за фінансової підтримки UK aid від Великої Британії в рамках більш широкого пакету підтримки вакцинації в Україні.

Обласний центр громадського здоров’я.