Інфекційні захворювання - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

Інфекційна захворюваність по області (на 100 тис. населення) за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за липень 2020 р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”  

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за вересень 2020 р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за листопад 2020 р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за грудень 2020 р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за січень 2021 р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за лютий 2021 р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Інформаційно-аналітична довідка “Про розповсюдженість сальмонел серед людей (хворих та носіїв) та в об’єктах середовища жииттєдіяльності людини на території України у 2020 році”

Інформаційно-аналітична довідка “Про стан захворюваності та бактеріологічної діагностики дифтерії в 2020 році”

Оперативна інформація про інфекційну захворюваність по області (на 100 тис. населення) за березень 2021р. за даними ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр”

Інформаційний бюлетень “Про результати дослідження штамів мікроорганізмів, резистентних до дії протимікробних препаратів, виділених в Україні в 2020 році”

Інформаційно-аналітична довідка “Про виконання наказу МОЗ України від 05.04.2007 року №167 про затвердження методичних вказівок “Визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів” в 2020 році”