КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради оголошує відкритий конкурс для проведення відбору тренера для проведення тренінгу «Створення місцевих програм громадського здоров’я в умовах окремої ОТГ» в двох ОТГ - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я» (далі – Проект).

Назва позиції: тренер для проведення тренінгу у двох ОТГ «Створення місцевих програм громадського здоров’я в умовах окремої ОТГ»

Період виконання робіт: листопад 2020 року.

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди ЦПХ або угоди з ФОП.

Основні завдання тренера:

–ознайомити учасників тренінгу  із методичними підходами до розробки та складання місцевих програм громадського здоров’я

–навчити виявляти проблеми громадського здоров’я в ОТГ

–напрацювати шляхи вирішення проблем громадського здоров’я

– підготувати матеріали та презентації з вказаної тематики

–провести тренінг в листопаді 2020 року для двох ОТГ

Вимоги до професійної компетентності:

–вища освіта

– відмінні комунікативні навички

–відповідальність

– вільне володіння українською мовою

– володіння комп’ютером

–  досвід роботи у сфері громадського здоров’я

– досвід проведення тренінгів

Мотиваційний лист, резюме та інші необхідні документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: healthzt@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Вакансія – тренер»

Термін подання документів – до 16 листопада  2020 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будутьз апрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.