КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради оголошує відкритий конкурс для проведення відбору фахівця з до- і після-тестового консультування та проведення тестування на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я» (далі – Проект).

Назва позиції: фахівець з до- і після-тестового консультування та проведення тестування на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити

Період виконання робіт: з 20 листопада до 27 листопада 2020 року.

Рівень зайнятості: часткова зайнятість на умовах угоди ЦПХ або угоди з ФОП.

Вимоги до професійної компетентності:

– вища медична освіта

– відмінні комунікативні навички

– досвід роботи у сфері профілактики ВІЛ, гепатитів та до- і після-тестового консультування

– уміння надавати послуги з тестування на ВІЛ, вірусні гепатити, у тому числі з використанням швидких тестів

– вільне володіння українською мовою

– уважність до деталей, багатозадачність, відповідальність, толерантність, комунікабельність.

 

Мотиваційний лист, резюме та інші необхідні документи мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: healthzt@gmail.com. В темі листа, будь ласка, зазначте: «Фахівець з до- і після-тестового консультування та проведення тестування на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити».

Термін подання документів – до 16 листопада  2020 року, реєстрація документів завершується о 17:00.

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи з іншою тривалістю контракту.