Кількість осіб, що постраждали від вибухонебезпечних предметів, збільшується – не нехтуйте правилами мінної безпеки! - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вкотре нагадує про мінну небезпеку, яку залишає окупаційна армія рф.

Останніми днями з різних регіонів держави надходить інформація про зафіксовані випадки підриву цивільних жителів на вибухонебезпечних предметах.

  • Так, 23 квітня на Харківщині внаслідок підриву автомобіля на ворожій міні загинуло двоє чоловіків. Така ж ситуація сталася й у визволеному від загарбників Ірпені Київської області – вантажний автомобіль підірвався на ворожій міні, водій загинув.
  • На Херсонщині у селі Правдине двоє мирних громадян постраждали через детонацію вибухового пристрою.
  • За інформацією Запорізької обласної військової адміністрації у Пологівському районі, де зараз ведуться бойові дії, сталося 2 випадки підриву на мінах –громадяни зазнали значних травмувань.
  • Вкотре закликаємо: не нехтуйте правилами мінної безпеки! Не підходьте близько до підозрілих предметів та не чіпайте їх руками!

У разі виявлення загрози одразу телефонуйте спецслужбам за номерами: 101, 102, 112 та попередьте про загрозу інших.

Мінреінтнграції.