Інформація про якість води в межах пляжів Житомирської області станом на 11 червня 2021 року - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

У цьому оздоровчому сезоні в рамках моніторингу за місцями масового відпочинку на водних об’єктах рекреаційного та оздоровчого використання (пляжами) на річках і водоймищах України здійснюється постійний лабораторний контроль за якістю води водоймищ на річкових пляжів.

Моніторинг якості води з пляжів на річках і водоймах Житомирської області

За період з 4 до 10 червня 2021 року було досліджено 5 проб річкової води за мікробіологічними показниками, з них не відповідало нормативам на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) 4 проби; проведено 10 досліджень річкової води, з них не відповідало нормативам 4 дослідження.

За період з 4 до 10 червня 2021 року було досліджено 5 проб річкової води за хімічними показниками, з них не відповідало нормативам 3 проби; проведено 69 досліджень річкової води, з них не відповідало нормативам 5 досліджень.


Перелік пляжів України, які перебувають під контролем Лабораторної служби МОЗ України станом на 11 червня 2021 року із відповідністю якості води водоймищ додається в табличному форматі:

Обласний центр громадського здоров’я.