До уваги медичних працівників та жителів Житомирської області: - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» ЖОР, в умовах пандемії коронавірусної інфекції Covid 19, працює в плановому порядку, з дотриманням усіх можливих карантинних та проти епідеміологічних заходів, оскільки лікування онкологічних захворювань, згідно наказу МОЗ України прирівняно до невідкладних станів.

В закладі здійснюються усі консультативно- діагностичні та лікувальні заходи в повному обсязі, при наявності у пацієнта негативного тесту на Covid 19. При неможливості виконання тесту за місцем проживання, є можливість виконання даних тестів в лабораторіях поряд з закладом, в короткий термін.

Не зволікайте! Не відтерміновуйте обстеження та лікування! При появі підозрілих симптомів, та неможливості отримати необхідну допомогу за місцем проживання, оскільки більшість центральних районних та міських лікарень задіяні в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією, звертайтеся в КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» ЖОР ентр. При підозрі або виявлені пухлинної патології, потрібно отримати електронне направлення в сімейного лікаря.

Пам’ятайте, що своєчасно діагностована та пролікована пухлинна патологія, на ранніх стадіях, дозволяє отримати максимальний шанс на одужання. Оскільки останні місяці спостерігається тенденція до значного зниження пацієнтів, які отримали медичну допомогу в закладі, в зв’язку зі страхом перед коронавірусною інфекцією, а також не правдивою інформованістю на місцях про роботу закладу, слід очікувати значне зростання занедбаних форм онкологічних захворювань, що значно знизить ефективність лікування таких пацієнтів.

Бережіть ваше здоров’я!

Запис на консультацію та прийом можливий при особистому зверненні до реєстратури та за телефоном

–  068-987-78-34 або 0412-43-82-92