COVID-19: як медикам вистояти психологічно (ВІДЕО) - Житомирський обласний центр громадського здоров'я

Під час пандемії COVID-19 лікарі і медсестри працюють в складних психологічних, фізичних, загрозливих для життя умовах, що виснажує, зокрема, емоційно.

Бажано, щоби проживаючи травматичний досвід – смерть пацієнта, неможливість допомогти людині, роботу з «небезпечним» пацієнтом – медики отримували підтримку.

Як медичним працівникам подбати про себе у цих надзвичайних умовах, на що звертати увагу і як допомогти собі, якщо проблема є?

Говорять:
Геннадій Мустафаєв, психолог, психотерапевт,
та Катерина Булавінова, медична експерткою ЮНІСЕФ.

#COVID19: #як_медикам_вистояти_психологічноПід час пандемії COVID-19 лікарі і медсестри працюють в складних психологічних, фізичних, загрозливих для життя умовах, що виснажує, зокрема, #емоційно.Бажано, щоби проживаючи травматичний досвід – смерть пацієнта, неможливість допомогти людині, роботу з «небезпечним» пацієнтом – медики отримували підтримку.❓Як медичним працівникам подбати про себе у цих надзвичайних умовах, на що звертати увагу і як допомогти собі, якщо проблема є?❓Говорять: Геннадий Мустафаев, психолог, психотерапевт, та Kateryna Bulavinova, медична експерткою UNICEF Ukraine.#ЦГЗ_Житомир

Опубліковано Житомирський обласний центр громадського здоров'я Вівторок, 18 серпня 2020 р.