28 липня – День української державності - Житомирський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики

Сьогодні ми вперше відзначаємо День української державності. День, який нагадує: Україна – це зовсім не молода держава, а країна з тисячолітньою історією. День, що утверджує зв’язок поколінь, не дає забувати, звідки ми походимо, яка наша культура, традиції та за що ми боремось.

Історія доводить, що війна за нашу свободу та державність триває навіть не вісім років. Вона триває кілька сотень років. Цей досвід підтверджує, що найстрашніше – це втратити державність.

Саме тому, на відміну від окупантів, ми знаємо за що боремось.

Жертва сталінських репресій, український письменник Григорій Косинка писав: “Пам’ятайте: сотні поляжуть, тисячi натомiсть стануть до боротьби”. На жаль, росіяни не засвоюють уроків історії, а тому ми вимушені знову їм нагадувати, чому не варто йти війною проти нашої державності.

Скільки б разів країна кривих дзеркал не переписувала б історію, не розповідала про “зв’язок братських народів”, не присвоювала б собі нашу історію, ми знаємо, що було на місці москви, коли Київська Русь вже існувала.

Працюємо на всіх фронтах, щоб у наступному році не лише відзначати, а святкувати День української державності та День нашої перемоги!

                                                             МОЗ України